Landsstyret i Industri Energi

Industri Energi velger arbeidsutvalg, forbundsstyre, kontrollkomité, representanter til LO sitt representantskap og landsstyre hver fjerde år i forbindelse med våre landsmøter.

Landsstyret i Industri Energi 2017- 2020:

Landsstyret utenom de 20 som sitter i forbundsstyret (de finner du på denne siden).

Representant Samarb.kom Første vara  Andre vara
Stig Roar Lyse Rødne, Subsea 7 OSA Sofie Valdersnes, IKM Velges i desember 2018
Hans Petter Jensen, CHC OSA Jan I. Andersen, Halliburton Kjetil Larsen, CHC
Lars Terje Standal, Saga Fjordbase OSA Arne Bjerkås, Vestbase Anne Irene Hukset, Vestbase
Terje Nysted, Weatherford OSA Atle Bertelsen, Baker Hughes Tord E. Myrvang, Oceaneering
Tommy Angeltveit, Aker Subsea OSA Kaspar Frengstad, National Oilwell Varco Jarle Johannessen, Schlumberger
Jarle Knoph, OWS OSA Sigve Pedersen, Altus Intervention Christopher Talgø, Archer
Inger Marie Heng, Nosefo OSA Kim Bjørnestad, Falck Nutec Geir Martin Myklebust, ResQ
Ørjan Holstad, Aker BP Operatør Ingar Haugeberg, Aker BP Arne Hagerup, Aker BP
Tove Bjordal, Equinor Operatør Anne Horneland, Equinor Arild Messelt, Equinor
Dag Rune Dale, Equinor Operatør Trine C.T Holsen, Equinor Rikard Sætre, Equinor
Wenche Jansen Tveitan, Ineos Operatør Lars Svendsen, Equinor Maren Marie Wilhelmsen, Equinor
Geir Terje Stengårdsbakken, ConocoPhillips Operatør Frode Nirisen, ConocoPhillips Asbjørn Lærdal, ConocoPhillips
Terje Hetland, Total Operatør Roger Haugland, Wintershall Frank Gundersen, Total
Martha Skjæveland, ENI Operatør Marius Eriksen, Aker BP Tina Sivertsen, ENI
Bår Inge Pedersen, Maersk NR Stein Thore Haga, Rowan Roar Johansen, Saipem
Irene Sandhåland, NOC NR Herdis Rosland Eide, Coor Morten Evenbye, 4service
Tor Inge Lillestøl, Songa NR Espen Kristoffersen, Dolphin Jan Haagensen, Transocean
Jan Inge Olsen, KCA Deutag NR Finn Arne Follestad, Island Offshore Svein Markeseth, Songa
Chris Dale, COSL NR Kenneth Drageide, North Atlantic Morten Flister, Coor
Oddvin Andreassen, Archer NR Bjørn Rimereit, Archer Veronica Nistad, Odfjell
Rune Astrup Lien, Lærdal Medical Møbel Ann Rustad, Fet/Ekornes Bed Atle Berntsen, Fet/Ekornes Bed
Aud Elin Fjellkårstad, Ekornes Grodås Møbel Astrid Palma Sandvik, Tonning og Stryn Robert Janitz, Huseby
Tor-Morten Thorsen, Bilfinger Elektrokjemisk Liv-Mette Storelvmo, Finnfjord Camilla Landro, Elkem Bremanger
Bjørn Åge Nilsen, Eramet Kvinesdal Elektrokjemisk Toril Svendsen, Yara Glomfjord Ørjan Andersson, Tizir
Per Tronvoll, Elkem Thamshavn Elektrokjemisk Per Roar Aas, Elkem Rana Stephan Øren, Norsun
Roger Aune, Wacker Chemicals Elektrokjemisk Roger E. Øvrebø, Inovyn Stein Frode Jensen, Washington Mills
Terje Andre Hansen, Elkem Silicon Materials Elektrokjemisk Knut Sande, Elkem Bremanger Gard Folkvord, Boliden
Gry Espeland, Figgjo Kjemiske bransjer Steffen Nilsen, Trelleborg Offshore Odd Tegler, Norgips
Dagfinn Straith, Chemring Nobel Kjemiske bransjer Øivind Pedersen, RPC Anders Eriksen, Dynea
Arild Singstad, Shawcor Kjemiske bransjer Anne Ragnhild Brøske, Pipelife Aina Kirkaune, Shawcor
Ann Laila Lintunen, Hygienisk Vask og rens Kjemiske bransjer Alexander Duncan, Nor Tekstil Valen Alen Cahtarevic, Nor Tekstil Trondheim
Terje Rekdal, EWOS Kjemiske bransjer Robert Haugmo, Pelagia Bodø Arne Haaland, Pelagia Karmsund
Sten Roar Martinsen, Hydro Karmøy Aluminium Rune Guttormsen, Hydro Årdalstangen Bjørn Øvstetun, Hydro Årdal
Rune Krutå, Alcoa Mosjøen Aluminium Steinar Syvertsen, Alcoa Lista Geir Johnny Mathisen, Alcoa Mosjøen